Наш дитячий садок

Наш садочок називається «Віночок».

Кожна група в нім цвіточок:

Є Ромашка, є Калина,

Є Волошка, є Барвінок,

Тому у нашому садку,

Гарно так,  як у вінку.

В нім зростають діти,

Як у лузі – квіти.

Дитячий садочок №33розмістився на певній відстані від гомінкого центра міста, що сприяє максимальному наближенню дітей до природи. Не обійдені всіма благами цивілізації, малюки мають можливість виховуватись у затишній, доброзичливій, наближеній до домашньої атмосфери.  Тут створені всі умови для повного взаєморозуміння у міцному ланцюжку: батьки – діти – вихователі. Педагоги можуть спостерігати своїх вихованців як у садку, так і за його стінами.

Дитсадок працює в режимі повного робочого дня і має національне спрямування.

Для малюків та їх батьків завжди відчинені двері кабінетів народознавства, музичні та спортивні зали. Головною мету виховання є, як всебічний розвиток кожної дитини окремо, так дитячого колективу вцілому. Тому з дошкільнятами працюють такі фахівці як, тренер з аеробіки, лікар з ЛФК, психолог, музичний керівник, часи духовності. В закладі нараховується  16 педагогів.