Нашому садочку - 70!

1 черв. 2023
Гарний початок літа!

1 червня для малят і працівників ДНЗ № 33 «Віночок» - одразу три події: початок літа, Міжнародний день захисту дітей і День народження нашого садочку! Тому сьогодні у «Віночку» так весело і гомінливо! Гостями дошкільнят були веселі Літечко і Карлсон, які привітали малят і працівників закладу. Діти співали, грали у веселі ігри, раділи сонечку і ласували іменинними смаколиками. І кожна дитинка була огорнута теплом і любов’ю дорослих. Хочеться, щоб так було завжди, бо діти – найдорожчий скарб. Бережемо його!
70 років – поважний вік! Але, коли поруч діти, їх веселий сміх і сяючі очі, то вік не має значення!.. За цей час в садочку виросло не одне покоління дітей. І деякі сьогоднішні бабусі і дідусі наших вихованців колись теж були нашими випускниками.
До свого ювілею дитячий заклад отримав щедрий подарунок від Кам’янської міської ради та департаменту з гуманітарних питань – це ГАРНА, НОВА ПОКРІВЛЯ.
Ми дуже вдячні усім причетним до ремонту покрівлі нашого садочка, адже тепер маленькі вихованці перебувають у затишному закладі, а їхні батьки відчувають турботу міської влади на чолі з Андрієм Білоусовим.

Порадійте разом з нами: