Як малята Зиму з Весною помирили

9 лют. 2024
В закладі для малят дошкільних груп проведено розвагу до християнського свята Стрітення

Про християнське свято Стрітення малята нашого садочка дізналися на заняттях з народознавства.  І про те, що саме цього дня у церквах освячують воду і свічки, які вважаються цілющими. Їх зберігають у хаті цілий рік. Свічки оберігають та захищають сім’ю від грізних сил природи: бурі, грому та блискавки. Також захищають від лиха та хвороб. На музично-спотривній розвазі до дітей завітали Зима і Весна. Вихованці співали пісень, грали в ігри, відгадували загадки, визначали ознаки пір року. Дошкільнята дійшли всі разом висновку, що сваритися не гоже! Якщо мірятися силами, то тільки у спортивних змаганнях! Тому мирилися один з одним мирилками, як і Зима з Весною. Закінчилося дійство великим хороводом із закличками до приходу теплого весняного сонечка!

Це свято залишило у дітей чудові враження та незабутні спогади.

Фотозвіт заходу пропонуємо переглянути за посиланням: http://dndz33.klasna.com/uk/photoalbum/144443