Опановуємо нові освітні технології

27 лист. 2020
У рамках методичного обь'єднання вихователів в закладі пройшов практичний перегляд заняття за освітньою технологією геокешинг

«Освітній геокешинг» - педагогічна технологія, яка допомагає дитині самостійно пізнавати навколишній світ Дана технологія дозволяє зробити процес навчання актуальним, особистісно-значущим, цікавим, продуктивним, творчим, і в якійсь мірі навіть азартним.

Інструктор з фізичної культури Абельцева І.О.  та  вихователь Березовська О.Ю. у рамках методичного об’єднання вихователів на тему «Впровадження інноваційних технологій в ЗДО» провели захоплююче заняття в ігровій формі з дітьми середньої групи «У пошуках скарбів», використавши  квест-геокешинг .

Діти середньої групи в квест-грі вчилися користуватися картами-схемами і пересуватися територією дошкільного закладу, що є підготовкою для повноцінної гри в геокешинг в старшому дошкільному віці.

Малята  швидшо і якісно виконували завдання, досягаючи кінцевої цілі, у результаті команди хлопчиків і дівчаток отримали солодкі призи.

Фотозвіт заходу пропонуємо перегдянути за посиланням: http://dndz33.klasna.com/uk/photoalbum/133617